Untitled Document
Bazoder logo
 
Haberler
Etkinlikler
Spor
Projelerimiz
Kumbara
Linkler
sağlık
Basında biz
video

  Untitled Document
derneğimiz hakkında Amacımız Egitimlerimiz Kadromuz Fotoğraflarımız İletişim
 
  Eğitim Derneği
Anasayfa
Dernek Başkanımız
Dernek Başkanı

SEVGİ İLE

  Nurgen Eryavuz
  nurgeneryavuz@bazeder.org


Merhaba,

Sizlerle ilk kez internet ortamında iletişim kurmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyim. Sanalda olsa teknolojinin bize sunduğu kolaylıklardan yararlanarak sorunlarımızı paylaşmak paylaştıkça küçülen problemlere sizlerle çözüm yolları aramak ve bulmak büyük bir mutluluk…

Bazeder.org sitemizin yayına girdiği bu günlerde sizlerle sık sık bu köşede buluşarak beraber olacağız. Sitemizde derneğimizin kurumsal bilgilerine, dernek müdürü oğlum sevgili Serkan’ın “BENİM DÜNYAM” adlı köşeden sizlere seslendiği köşe yazılarına, derneğimizden haberlere, yakında hayata geçireceğimiz projelerimize, her ay bir engelli çocuk annesinin hikayesini, bizi daha yakından tanıyacağınız tanıtım filmimizi izleyebilme gibi zengin ve geniş içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunlarla sınırlı olmayacak sitemizde her an farklı yenilikleri sizlerle paylaşacağız.

29 yıldır çocuğumla verdiğim yaşam mücadelesini sizlerle zaman zaman buradan “SEVGİ İLE” köşemden sizlerle paylaşmaya çalışacağım, umarım sizlerinde benimle paylaşmak istediğiniz sorunlarınız olabilir. Böylece birbirini anlayarak sevgi ve hoşgörü ile yaşamamızı devam ettirebiliriz.

Hiçbir anne yalnız değildir, yeterki yaşadığı çevreyi fark edebilsin. Birlikte Büyütemediğimiz bebeklerimizle mutlu olmaya çalışacağız….

Her konuda bize yazmayı unutmayın.

Sevgi ile esen kalın.


 

Untitled Document
Bazoder logo

Nurgen Eryavuz

Sevgi ile
Bazoder logo

Serkan Eryavuz

Benim Dünyam
Bazoder logo

Annelerin hikayeleri yakında

Kumbara
Parkta oynamak istiyorum

Untitled Document
Supporters
 
destekleyenler
Bakırköy Belediyesi Web Sitesi Mete Şirketler Grubu Web Sitesi Vargonen Verol   Medya Mag